STWIERDZENIE ORYGINALNOŚCI MUMIO

STWIERDZENIE ORYGINALNOŚCI MUMIO

MUMIO może pomóc zwalczyć wszystkie wirusy (w tym koronawirusa), wzmacniając własną odporność, jednak można to uczynić wyłącznie za pomocą stosowania oryginalnego, naturalnego, oczyszczonego, prawdziwego mumio, lecz niefałszowanego. Niestety na rynku można spotkać sporo mumio, które nie powinno się stosować nie tylko wewnątrz, lecz nawet na zewnątrz. Niestety, „producenci” mając jeden cel – zarobek, nie wnikają głęboko w ten temat: nie wiedzą nic o pozyskiwaniu surowca, jego pochodzeniu, metodach oczyszczania i produkcji mumio; nawet nie chcą pomyśleć (poczytać) o tym z czym można łączyć mumio, a z jakimi związkami nie wolno. Jednak nie patrząc na brak własnej wiedzy, „producenci” dalej wymyślają nowe produkty z mumio lub z dodatkiem mumio, które mogą nie tylko nie pomoc, a nawet poważnie zaszkodzić zdrowiu człowieka.

W książkę MUMIO DAR DLA LUDZKOŚCI Z SERCA ZIEMI podałam 18 sposobów sprawdzenia oryginalności Mumio po to, aby umieć odróżniać prawdziwe Mumio od podrobionego. Uzupełniłam te informacje dodatkowymi badaniami mumio różnych firm, znajdujących się na rynku, ponieważ ostatnio mocno wzrosła sprzedaż fałszywego mumio. Nie daj się oszukać! Aby poznać prawdę, jaki produkt i kto Ci proponuję – sporo czytaj i analizuj.

W internecie oraz w książkach o MUMIO można znaleźć sporo błędnych informacji – dokładnie „wyssanych z palca”, niespójnych, a nawet fałszywych. Trzeba bardzo uważnie podchodzić do tego tematu. Często producenci oraz sprzedawcy nie mając dostatecznej wiedzy na ten temat, bez skrupułów kopiują informacje z różnych źródeł nieraz fałszywych i publikują ten MIX jako własny na swoich stronach internetowych. Co z tego wynika? Osoba czytająca te informacje po raz pierwszy lub kupująca takie mumio jest wprowadzona w błąd, lecz osoba myśląca i analizująca od razu wie z kim ma „przyjemność”: czy z dobrą firmą, która sprzedaję prawdziwe mumio, czy odwrotnie.

Wkrótce udostępnimy filmy oraz INFO na temat:

– metody czyszczenia pierwotnego mumio;

– wpływ mumio na kwitnięcie roślin;

– wpływ mumio na zdrowie i piękno;

Mikroskopowe badania mumio

Zbadaliśmy wszystkie próbki mumio dostępne na rynku i nie tylko w Polsce (na foto po lewej znajdują się część tych próbek). Przedstawiam Państwu niewielką ilość fotodokumentów, ponieważ całe badanie obejmuje około 400 zdjęć, które można przeanalizować na KURSACH o MUMIO (Serdecznie zapraszam!). Można kliknąć na zdjęcie (nie wszystkie) aby je powiększyć.

Mumio badaliśmy pod mikroskopem, bez niego, w wodzie, w spirytusie, w oleju, z sodą, z kwasami i tj. różnymi metodami, w roztworze, na sucho, bez szkiełka przykrywającego, ze szkiełkiem, palone, w formie oczyszczonej, nieoczyszczonej, jako proszek, w postaci płynnej, w formie kapsułek, tabletek, pasty, cieczy – wszystkie wyroby, które były określone na opakowaniu jako MUMIO (oprócz wyrobów zawierających wg deklaracji  producenta małe ilości mumio: kremy, toniki, maści, odżywki, szampony…).

Na foto poniżej (po lewej) są kawałki pierwotnego mumio  w postaci  rudy, z której po rozdrobnieniu (po prawej) i oczyszczeniu otrzymuje się mumio. Metodę oczyszczania omawiamy na KURSACH o MUMIO.

Prawdziwe mumio jest łatwo rozpuszczalne w zimnej wodzie, mleku i innych organicznych płynach. Foto po lewej – bardzo dobre mumio SWIT, w środku mumio X, po prawej stronie – mumio Lenin, które prawie nie rozpuszczalne w mleku.

Mumio prawdziwe jest rozpuszczalne nawet w zimnej wodzie. Osad oraz czas rozpuszczania świadczy o jakości mumio: szybkość tego procesu od 2 do 10-15 minut – świadzcy o dobrym mumio, przy tym nie wolno stosować żadnych łyżeczek, patyczków do ręcznego mieszana. Mumio samo powinno spływać ze szklanej ścianki naczynia. Wielkość osadu: il mniej – tym lepiej.

Pod mikroskopem mumio prawdziwe wygląda od lewej: mumio SWIT bez szkiełka i bez wody, roztwór mumio SWIT bez szkła, roztwór mumio SWIT + szkiełko:

 

 

Pod mikroskopem mumio w formie pasty i tabletek wygląda inaczej, ponieważ dodają sporo związków chemicznych:

 

 

Proszek mumio z kapsułki, proszek mumio z kapsułki z wodą, samo mumio w proszku różnych firm, mumio z probiotykiem w kapsułce suche, mumio z probiotykiem w kapsułce  z wodą:

 

Mumio z różnymi dodatkami: z solą, żelem, zanieczyszczone owadami, probiotykami, emulgatorami, chemicznymi dodatkami, celulozą i naturalnymi osadami (glinkami):

 

Mumio Lenin zawiera bardzo dużo dodatków, może zaszkodzić zdrowiu:

Mumio z dodatkami wygląda jako chropowate, powierzchnia mumio nie jest wygładzona:

 

Mumio nieoczyszczone (po prawej),  oczyszczone (po lewej) oraz dobre mumio SWIT – środkowe foto:

Rozpuszczalność w wodzie trzech rodzajów mumio (foto poniżej po lewej – dobra – mumio SWIT, w środkowej szklance zła – mumio Lenin, po prawej – dobra – mumio X). Mumio Lenin zostało tej samej formie (przylegało do ścianki szklanki) 4 dni, po tygodniu stopniowo opadło na dno w postaci prawie nierozpuszczonej (górna szklanka, foto – na dole po prawej). To świadczy o dodaniu w trakcie produkcji mumio chemicznego  żelu do emulgacji, który również  dodają do dzemów, jogurtów, soków i in. produktów i który nie rozpuszcza się w wodzie nawet po mocnym szorowaniu słoika:

 

Na foto ponizęj – osad niedobrego mumio: