SAMODIAGNOZA

DIAGNOZA STANU ZDROWIA ORAZ SAMODIAGNOZA

na podstawie zewnętrznych znaków ciała: język, paznokcie, plamki, kolor skóry, zmarszczki i in. jest stosowana od wiele tysięcy lat.

Często objawy rozpoczynających się chorób są widoczne na ciele zanim zostaną wykryte w trakcie badań. Tak przykładowo, podwyższone stężenie kwasu moczowego może być przyczyną bólu w stawach, mięśniach, pojawiają się ostrogi, halluksy. Ale nie każdy wie, ze pierwsze oznaki tego (guzki dnawe) można poczuć na odpowiednich obszarach uszy. Samo-diagnoza pomoże Ci przypatrzyć się sobie uważnie, a konsultacje DIAGNOZA STANU ZDROWIA w salonie (w Warszawie) pomoże wykryć pierwsze oznaki być może poważnych chorób.

Kursy, na których możesz się nauczyć obserwować swoje ciało aby poznać tajemnicy diagnozy zdrowia prowadzony w różnych miejscowościach. Zgłoszenia i informacja na stronie KOMUNIKATY, KURSY.

 

rece

 

rakkolanoIMG_0471tarczycaDSC00020

 

 

 

________________________________________________________________________________

ENERGOINFORMACYJNA DIAGNOZA ORAZ SAMODIAGNOZA

– „Zczytywanie” manifestacji biopola, czyli konkretnego przekazu elektromagnetycznego danego organizmu. Dzięki czemu otrzymujemy bioinformację mówiącą o jego parametrach, która pozwala z większym prawdopodobieństwem nie tylko zdiagnozować stan fizyczny konkretnej osoby ale również dobierać produkty kosmetyczne i in. Dla sprawdzenia stopnia dopasowania produktu do konkretnej osoby stosujemy  specjalne testy. Testować  można nie tylko preparaty ziołowe, suplementy diety ale również, produkty żywieniowe, czyszczące (na wywołanie  reakcji alergicznej), nawet przedmioty ubrań, biżuterię (zawierającą różny skład chemiczny). Te rodzaje diagnozy wchodzą do najważniejszych puntów planów kursów oraz warsztatów INSTYTUT SWITKO. ZAPRASZAMY na KURSY!

plamka1DSC00191DSC00186DSC00187