JAK ZAMAWIAĆ

ZAMÓWIENIE PRODUKTÓW

Cennik (w PLN) obowiązuje w całym kraju:
1.  Sprzedaż
na zamówienie wysyłkowa
2.  Sprzedaż
na zamówienie detaliczna

Wszelkie zamówienia i informacje o nich przyjmujemy e-mailem: info@switko.com, prosimy podać każdorazowo adres, telefon kontaktowy, produkt, sposób dostawy: odbiór własny lub poczta polska (przedpłata na konto lub za pobraniem) oraz inne uwagi i życzenia.

Sposoby:

1. Przedpłata na konto, wysyłka pocztowa

Numer konta podajemy przez mail w zależności od treści zamówienia: książki, darowizna, produkty.  Ponieważ każdy bank posiada możliwość wysłania natychmiast potwierdzenie transakcji, prosimy kozystać z opcji POTWIERDZENIE wysyłając dowód. Aby szybko zrealizować zamówienie, nie czekając na faktyczne dostarczenie przelewu na nasze konto, prosimy  wysyłać dowód wpłaty e-mailem na info@switko.com 

Przy sprzedaży wysyłkowej ODBIORCA ponosi koszty opłat kurierskich lub pocztowych + obsługi (Poczta Polska). Wysokość opłaty (15 – 68 zł) uzależniona jest od wielkości przesyłki, wagi, sposobu dostawy (ekspres, pocztex…), czasu dostawy i in.

Czas realizacji zamówienia to 2-7 dni robocze licząc od następnego dnia po nadaniu przesyłki.  Сzas dostawy może się wydłużyć o 100 %  w okresie przedświątecznym.

 

2. Odbiór własny w Warszawie, opłata na miejscu, gotówka.

Odbiór własny jest możliwy pod adresem Warszawa, ul. E. Plater 25 lok. 33, róg ul. Wspólnej i E. Plater (domofon 33), 1 piętro, od poniedziałku do piątku: wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:  +48 601-36-36-46; (22) 127-13-77;

 

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych, marketingowych na potrzeby firmy INSTYTUT SWITKO zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Dodatkowych informacji dotyczących sprzedaży wysyłkowej udzielamy przez e-mail: info@switko.com (całodobowo) lub telefonicznie: +48 601-36-36-46; (22) 127-13-77 od 10-00 do 18-00.

Aktualny cennik jest dostępny w rozdziale CENNIK

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.