JAK ZAMAWIAĆ

ZAMÓWIENIE PRODUKTÓW

Cennik (w PLN) obowiązuje w całym kraju:
1.  Sprzedaż
na zamówienie wysyłkowa
2.  Sprzedaż
na zamówienie detaliczna

Wszelkie zamówienia i informacje o nich przyjmujemy e-mailem: info@switko.com, prosimy podać każdorazowo adres, telefon kontaktowy, produkt, sposób dostawy: Odbiór własny lub Poczta Polska (przedpłata na konto lub za pobraniem) oraz inne uwagi i życzenia.

 

1. Odbiór własny w Warszawie.

Odbiór własny jest możliwy pod adresem Warszawa, ul. E. Plater 25 lok. 33, róg ul. Wspólnej i E. Plater (domofon 33), 1 piętro, od poniedziałku do piątku: wyłącznie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:  +48 601-36-36-46; 

2. Przedpłata na konto, wysyłka pocztowa.

Numer konta podajemy przez mail w zależności od treści zamówienia: książki, produkty.  Ponieważ każdy bank posiada możliwość wysłania natychmiast potwierdzenie transakcji, prosimy korzystać z opcji POTWIERDZENIE wysyłając dowód. Aby szybko zrealizować zamówienie, nie czekając na faktyczne dostarczenie przelewu na nasze konto, prosimy  wysyłać dowód wpłaty e-mailem na info@switko.com  lub SMS na telefon 601-36-36-46.

Czas realizacji zamówienia to 2-7 dni robocze licząc od następnego dnia po nadaniu przesyłki.  Сzas dostawy może się wydłużyć o 100 %  w okresie przedświątecznym.

   3. Koszt wysyłki paczek oraz odszkodowanie.

Przy sprzedaży wysyłkowej ODBIORCA ponosi koszty opłat kurierskich lub pocztowych + obsługi (Poczta Polska). Wysokość opłaty (16 – 69 zł) uzależniona jest od wielkości przesyłki, wagi, sposobu dostawy (ekspres, pocztex…), czasu dostawy, wartości i in.

UWAGA!  W związku z tym, że wysokość odszkodowania za uszkodzenie lub zaginięcie przesyłki nie może przekraczać zadeklarowanej wartości, w celu odzyskania kompensacji za całą przesyłkę (w ww. przypadkach) trzeba zadeklarować wartość paczki większą niż 100 zł. Im więcej jest wartość, tym więcej jest szansa na odszkodowanie za uszkodzenie lub zaginięcie paczki. Np. zadeklarowana wartość paczki = 100 zł, lecz w rzeczywistości koszt towaru = 500 zł; Wysokość odszkodowania będzie wyłącznie 100 zł. Dlatego lepiej nadać paczkę oraz zadeklarować wartość. 

W innych przypadkach wg cennika Poczta Polska, który proponuje: Prosimy wybrać  najlepszy „sposób opłaty oraz odszkodowania” dla każdego.

  • za zaginięcie lub zniszczenie przesyłki poleconej przysługuje odszkodowanie w kwocie wynoszącej maksymalnie 50-krotność opłaty pobranej przez Pocztę Polską od nadawcy;
  • za zaginięcie paczki pocztowej lub jej uszkodzenie przysługuje odszkodowanie w wysokości żądanej przez reklamującego, nie wyższej jednak niż 10-krotność opłaty pobranej za jej nadanie (np. 17 zł opłata = 170 zł odszkodowanie); 
  • w sytuacji niezrealizowania przekazu pocztowego (paczka za pobraniem)  przysługuje odszkodowanie w wysokości pięciokrotnej opłaty pobranej za jego nadanie (4 zł x 5 = 20 zł). Ponadto zwrotowi podlega kwota pieniężna określona w przekazie pocztowym.

 

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych, marketingowych na potrzeby firmy INSTYTUT SWITKO zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Dodatkowych informacji dotyczących sprzedaży wysyłkowej udzielamy przez e-mail: info@switko.com (całodobowo) lub telefonicznie: +48 601-36-36-46; od 10-00 do 18-00.

Aktualny cennik jest dostępny w rozdziale CENNIK

 

 

 


Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.