KONSULTACJE i ZABIEGI

1. KONSULTACJE KOSMETYCZNE oraz POMOC ZDROWOTNA odbywają się w SALONIE INSTYTUTU SWITKO, a także:

2. KONSULTACJE ONLINE, które dostępne w godzinach 10-18 przez 5 dni w tygodniu, mailowo, wideo, zdjęcia (150 zł – bez zamówienia produktów, bezpłatne – przy zamówieniu).

Mailowo kliencie zgłaszają duże ilości problemów. Aby pomóc każda osoba powinna być zbadana indywidualne, dokładnie, głęboko. Owszem, typowe  problemy można zgłaszać  mailowo pod warunkiem wysłania  foto, ponieważ osoba podaje ustnie objawy ze swojego punktu widzenia, lecz często rzeczywistość jest inna. Aby naprawdę pomóc, musimy zobaczyć nie tylko sam FAKT, no i zbadać przyczyny powstania problemu. Zawsze badane – język, oczy, kolor skóry, dieta i inne znaki zewnętrzne wskazujące na przyczyny, trudne przypadki  – KONSULTACJA odbywa się w SALONIE. Trzeba brać pod uwagę, że stosowanie nieodpowiednich lub nienaturalnych kosmetyków też ma ogromny wpływ na powstanie problemów kosmetycznych. Nawet zwykły szampon może być przyczyną wypadania włosów, pieczenia  lub uszkodzenia skóry głowy. 

3. DIAGNOZA A-B-C STANU ZDROWIA ORAZ  SAMODIAGNOZA

DIAGNOZA A-B-C STANU ZDROWIA na podstawie zewnętrznych znaków ciała: język, paznokcie, plamki, kolor skóry, zmarszczki i in. jest stosowana od wielu tysięcy lat.  W trakcie tej diagnozy badamy nie tylko zewnętrzne znaki ciała fizycznego A, ale również stan energetyczny organizmu B. Na końcu badamy stan zdrowia C za pomoca TERMOWIZJI –  metody zdalnej i bezdotykowej oceny rozkładu temperatury powierzchniowej ciała (pasywne i aktywne pomiary termograficzne znajdują dziś zastosowanie w medycynie i fizjoterapii, a także w szeroko rozumianej inżynierii biomedycznej).

Często objawy rozpoczynających się chorób są widoczne na ciele osoby zanim zostaną wykryte w trakcie badań. Tak przykładowo, podwyższone stężenie kwasu moczowego może być przyczyną bólu w stawach, mięśniach, ostrogów, haluksów. Ale nie każdy wie, ze pierwsze oznaki tego – guzki dnawe – można poczuć na odpowiednich obszarach uszy. Samodiagnoza pomoże Ci przypatrzeć się sobie uważnie, a konsultacje DIAGNOZA A-B-C STANU ZDROWIA w salonie (w Warszawie) pomoże wykryć pierwsze oznaki być może poważnych chorób.

Kursy, na których możesz się nauczyć obserwować swoje ciało (SAMODIAGNOZA) aby poznać tajemnicy Diagnozy Zdrowia na podstawie zewnętrznych znaków, prowadzony w SALONIE w Warszawie oraz w różnych miejscowościach. Zgłoszenia i informacją na stronie KOMUNIKATY, KURSY.

receIMG_0471DSC00020rakkolano

 

4. ENERGOINFORMACYJNA DIAGNOZA (B)

To jest „Sczytywanie” manifestacji biopola, czyli konkretnego przekazu elektromagnetycznego danego organizmu. Dzięki temu otrzymujemy bioinformację mówiącą o jego parametrach, która pozwala z większym prawdopodobieństwem nie tylko zdiagnozować stan fizyczny i energetyczny konkretnej osoby, ale również dobierać różne produkty (kosmetyczne, zdrowotne, czyszczące dla domu, przedmioty ubrań i in.) Dla sprawdzenia stopnia dopasowania produktu do konkretnej osoby stosujemy specjalne testy. Testować można nie tylko preparaty ziołowe, suplementy diety ale również, produkty żywieniowe, a nawet biżuterię (zawierającą różny skład chemiczny).

plamka1DSC00191DSC00186DSC00187

Ww. rodzaje diagnozy rozpatrujemy na kursach i  warsztatach INSTYTUT SWITKO. ZAPRASZAMY!

 

5. INDYWIDUALNY DOBÓR PREPARATÓW KOSMETYCZNYCH i SUPLEMENTÓW DIETY INSTYTUTU SWITKO

 

 

6. INDYWIDUALNY DOBÓR ZABIEGÓW oraz PROGRAMU KURACJI

oko8

O SŁYNNYM MASAŻU DYNAMICZNYM PROSIMY CZYTAĆ W MIENI MASAŻ DYNAMICZNY

7. ZIOŁOTERAPIA

Ziołoterapia jest oparta na wiedzy oraz wielowiekowych praktycznych doświadczeniach opisanych w fachowej literaturze. Proponujemy dobór i zastosowanie Suplementów Diety oraz ziołowych  produktów INSTYTUTU SWITKO pozyskiwanych z naturalnych, ekologicznych, nieskażonych terenów (źródeł).

serce

 

8. STYLISTYKA, DOBÓR KOLORÓW, MAKIJAŻ LECZNICZY z wykorzystaniem leczniczych kosmetyków INSTYTUT SWITKO

_______________________________

CZESTO ZADAWANE PYTANIA przez KLIENTÓW oraz ODPOWIEDZI:

Metoda oczyszczenia wątroby wg Natalii Świtko

Każda osoba ma własny bukiet chorób, dlatego proponuję indywidualne spotkanie. Ogólnie poradzę:

– Pić ziołowe herbatki – suplementy diety INSTYTUTU SWITKO. Najlepsza dla wątroby – herbatka ZŁOTY KORZEŃ, która pomaga również w wypróżnieniu złogów z WĄTROBY. Wypłukiwanie i badanie mas kałowych pozwala zobaczyć własne złogi (patrz foto);

– Pić Olej z rokitnika 190 SWIT w połączeniu z sokiem limonki w proporcji 1:1; 1:2; 1:3; 1:4. Jeść owoce pomarańczowego koloru: kaki (szaron), kumquat (małe chińskie mandarynki) oraz arbuz. Jak wybierać świeże owoce, czego nie wolno jeść, inne metody oczyszczania – więcej o tym czytaj w książce CO MAM JEŚĆ? cz. 1 i cz. 2, RAK?

Na foto niżej  można zobaczyć skutki takiego oczyszczania – złogi wychodzące z wątroby:

DSC06559(2)DSC00006(2)DSC03611(2)DSC03698(2)DSC04612(2)_______________________________________________________________________________

—-

________________

Metoda na Candidę  wg Natalii Świtko

Jak „znaleźć” Candidę we własnych jelitach?

W ciągu jednego wieczoru musisz zrobić 3 lewatywy (1 litr x 3). Pierwszą lewatywę zrób z herbatką + 1 łyżka soku z cytryny (mieszanka powinna zawierać duże ilości ziół – nadaję się każda Herbatka INSTYTUTY SWITKO, lecz najlepszą będzie DZIEŃ DOBRY ŚWIT na PASOŻYTY). Drugą lewatywę zrób za pół godziny – w taki sam sposób. Jednak do trzeciej lewatywy należy dodać 1/2 szklanki „żywego kefiru” lub zsiadłego mleka. Nie trzymaj wlew w jelitach, wypróżniaj się wg pragnienia, nawet natychmiast. Poranną kupkę zrób do miseczki w celu obserwacji długości „białego sznurku” – Candidy. Bardzo dobre go widać po wypłukaniu „śluzu”. Patrz foto poniżej. Jeżeli masz coś podobnego, to skontaktuj się z INSTYTUTEM SWITKO w celu ustalenia indywidualnej kuracji. Zrób własne foto – w ten sposób możesz porównywać z następnym i obserwować zmniejszenie długości Candidy, aż do zniknięcia (własne foto możesz dołączyć do naszej kolekcji wysyłając go na info@switko.com).

DSC04213(2)OLYMPUS DIGITAL CAMERAcandida 3candidacandida4

__________________________________________________________________________________

____________________________

Co robić gdyż mamy opuchliznę (OBRZĘKI) w różnych miejscach ciała?

Przyczyną tego może być zatrucie, również to może świadczyć o niewydolności systemu limfatycznego, który jest „kanalizacją” naszego organizmy, o niewydolności nerek, o złej pracy serca.

Jeżeli „kanalizacją” naszego organizmy (system limfatyczny) jest zatkana – mogą powstać nawet nowotwory. W tej sytuacji proponuję:

– oczyszczać się z góry (pić odpowiedni ziołowe herbatki – Jaskółka , Złoty Korzeń, Dzień Dobry SWIT razem z MUMIO, pić wodę strukturyzowaną, regenerować naczynia olejem z rokitnika 190 SWIT, program kuracji lepiej ustalić w trakcie konsultacji);

– oczyszczać się od dołu (robić lewatywy – metoda powinna być indywidualna);

– oczyszczać się przez skórę środkami, które wyciągają toksyny z każdej komórki ciała poprzez osmozę (kąpieli z ekstraktem AMRITA  lub z ekstraktem ZŁOTY PIASEK – na bazie MUMIO, lub robić okłady z moczem + MUMIO (dieta – bez mięsa!), aby wyciągnąć  wewnętrzne trujące płyny…);

– nie brudzić system limfatyczny naszego organizmu – wewnętrzne płyny, które są lustrzanym odbiciem naszego żywienia. Trzeba się odżywiać nie tym co nam proponują tradycyjnie, np. żywieniem gotowanym, mięsnym, wędlinami, lecz tym co jest czyste, pożyteczne oraz „żywe” – czytaj poradnik CO MAM JEŚĆ? cz. 1 i cz. 2 oraz RAK?;

– wspierać oczyszczanie dodatkowym ruchem (ćwiczenia i masaże. UWAGA! nie każdy zna ruchy przy obrzękach – można masażami zaszkodzić). Zapraszamy na MASAŻ przy OBRZĘKACH do SALONU, więcej czytać – w ZABIEGI.

_________________________

 Co może być przyczyną wypadania włosów?                                                                                                   

ODPOWIEDŹ: PRZYCZYNY WYPADANIA WŁOSÓW wg Natalii Świtko

1) Brak w organizmie odpowiednich związków: hormony, mikro- makroelementy, witaminy…

2) Stosowanie szkodliwych kosmetyków: farby, szampony, odżywki.

3) Brak odporności  organizmu, brak słońca jako katalizatora energii.

4) Zanieczyszczenie ciała fizycznego: toksyny z pożywienia, leki.                                                                                                   

5) Zmiany psychiczne oraz energetyczne osoby.

6) Zaburzenie (zmiany) odpowiednich obszarów mózgu.

7) Choroby zakaźne oraz genetyczne.

8) Niepoprawnie ustawiony program  w kierunku wypadania włosów.

9) Brak Higieny własnej (nawet brudny grzebień).

10) Radiacja, fali elektromagnetyczne, toksyny środowiska.

——————————————–

Czy olejek RÓŻA DAMASCENA można zakupić do masażu twarzy?

Problemów ze skórą żadnych nie mam, oprócz tego że się starzeję (mam 55 lat). Masaż ma charakter kosmetyczny, przeciwstarzeniowy, obejmuje także okolice oczu, jest wykonywany przez kwalifikowaną masażystkę/ kosmetyczkę/ rehabilitantkę. Od wielu lat stosuję do masażu ciała oleje naturalne jako bazę oraz inne olejki naturalne jako dodatki (w tym do twarzy – olejek różany i z rokitnika). Prośba o informację czy do tego celu olejek RÓŻA DAMASCENA będzie odpowiedni i pożyteczny oraz czy ewentualnie może mi Pani polecić jakieś inne produkty z Państwa oferty – chciałabym jak najdłużej utrzymać zdrowy wygląd skóry. Pozdrawiam D.M.

ODPOWIEDŹ: Skóra będzie wyglądać nieatrakcyjnie po tym jak nasz organizm z wiekiem pozbywa się hormonów – dlatego trzeba zaczynać ją ratować od wewnątrz. Proponuję przeczytać o Złotym Korzeniu, który nie pozwala nam szybko się starzeć, ponieważ w cudowny sposób działa na brak hormonów – mamy WYCIĄG MŁODOŚCI (z Cedrem i Złotym Korzeniem) lub czysty WYCIĄG ZE ZŁOTEGO KORZENIA (czytaj w Suplementach diety). Proponuję również popić MUMIO w PŁYNIE SWIT oraz olej z Rokitnika 190 SWIT (koncentrat). Polecam kremy i toniki zawierające te składniki, które regenerują, chronią i odżywiają skórę (kremy SKÓRA KOCHANKI lub OCZAROWANIE, toniki MUMIO lub ZŁOTY KORZEŃ). Do masażu twarzy  najlepiej pasuje olejek SKÓRA KOCHANKI, który zawiera 19 olejków, w tym również olejek RÓŻA DAMASCENA. Natomiast przy stosowaniu do masażu czystego olejku RÓŻA DAMASCENA musi on być połączony z bazą (z olejkiem naturalnym) w proporcjach 1 : (3-5) w zależności od życzenia osoby stosującej, ponieważ w postaci nierozcieńczonej jest bardzo intensywny. Bezpośrednio na twarz razem z okolicą oczu stosujemy każdy z naszych kremów lub toników, ponieważ to są w 100% naturalne (nawet lecznicze) kosmetyki. Można jednak użyć pod oczy  SERUM POD OCZY (mieszanka 19 olejków oraz maceratów odżywczych), który zawiera również olejek RÓŻA DAMASCENA, lecz w małym stężeniu.
Więcej można przeczytać w OPINIE KLIENTÓW, SUPLEMENTY DIETY, ORGANICZNE KOSMETYKI oraz o zasadach młodości i długowieczności – w książkach MUMIO, CO MAM JEŚĆ? cz. 1 i cz. 2.

———————————————

PYTANIE 3:  Witam Panią ! Mam problemy z żołądkiem,  jelitami, prostatą, mam szczelinę w odbycie, wysiada mi na dole kręgosłup. Proszę o poradę co mam kupić, jakie wyroby Państwa mogą mi pomóc. Jan M.

ODPOWIEDŹ:  Taki piękny bukiet chorób trzeba było bardzo długo hodować. Zapraszam do Warszawy na konsultacje – (aby znaleźć przyczynę), do przeczytania ks. CO MAM JEŚĆ? cz. 1. i cz. 2 .W dwóch słowach o produktach, które mogą być dla Pana pożyteczne:

Na problemy z żołądkiem, jelitami: DIETA, pić rano:

a) HERBATKĘ ZŁOTY KORZEŃ (jako miotła wszystkiego co jest w żołądku i jelitach);

b) MUMIO (jako zabójca szkodliwych „zarazków”) za 20 minut;

c) za 20 minut pić Olej z Rokitnika 190 SWIT (jako regeneracja śluzówek całego przewodu);

d) za 30 minut odpowiednie jedzenie (dobór DIETY jest bardzo ważny!).

Na prostatę, szczelinę w odbycie:

a) na noc robić lewatywy (z ziół herbatek  – Lepsza DZIEŃ DOBRY SWIT – na CANDIDĘ i na pasożyty;

b) po lewatywie zrobić okład (posmarować paluszkiem) z MUMIO w PŁYNIE SWIT – jeden wieczór;             

c) drugi wieczór – po lewatywie zrobić okład  z Olejem z Rokitnika 190 SWIT, a nawet małą lewatywę z tego oleju (1:1 rozcieńczonego z olejem z oliwek) – w  taki sposób leczono nawet nieżyt lub nowotwory jelita oraz szczelinę w odbycie. I tak nawzajem.

d) nie stosować papier  toaletowy !!! Tylko się podmywać po każdym załatwieniu z mydłem organicznym INSTYTUT SWITKO  oraz wycierać czystą szmatką.

e) Balsam KOCHANY – smarować odbyt; olejek PICHTOWY – smarować obszar prostaty;

f) pić wszystko, co podnosi odporność organizmu: OLEJEK CEDR, MUMIO, wyciąg ze ZŁOTEGO KORZENIA, balsam HERKULES- ZK, olej z Rokitnika 190 SWIT…                                                                                                     

Na na bóle w  kręgosłupie:

Czytać książki o MUMIO, CO MAM JEŚĆ? oraz:

a) DIETA! Pić MUMIO i Herbatkę Jaskółka;

b) kąpieli z ekstraktem AMRITA-S lub ZŁOTY PIASEK;

c) po kąpieli z gimnastyką na noc smarować kremem AMRITA-S;

d) na zwyrodnienie – cała metoda niżej;

e) zapraszam na zabiegi do SALONY w Warszawie – DYNAMICZNY MASAŻ + metoda NATALII ŚWITKO na REGENERACJĘ SYSTEMU KOSTNEGO.

———————————————–

PYTANIE 4: Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie cennika na oferowane przez Panią artykuły, które mogłyby być pomocne w przypadku moich problemów:

1. Przerzedzone włosy – (szczególnie mocno na czubku głowy). Wydałam fortunę na rozmaite „cudowne” specyfiki, po których nie widzę ŻADNEGO efektu. Stosowałam już nawet urynoterapię. Udało mi się powstrzymać wypadanie włosów, ale ja ogromnie chciałabym odzyskać swoją dawną piękną, bujną, zdrową czuprynę.

2. Hemoroidy – Walczę z nimi od lat, niestety z miernym skutkiem.

3. Haluksy – Są bolesne i odnoszę wrażenie, że w ostatnich miesiącach powiększyły się nieco, przez co trudno mi dobrać obuwie, a podczas chodzenia odczuwam duży dyskomfort. Jakiś czas temu doradzono mi masowanie ich i okłady na noc z ciepłej rycyny, ale żadnej poprawy po tym nie  zauważyłam. Na stronie internetowej Pani Instytutu zobaczyłam zdjęcie, na którym widać efekt zmniejszenia się haluksa po zastosowaniu jednego z oferowanych przez Panią specyfików. Może i mnie mógłby on pomóc? Jest to dla mnie sprawa bardzo poważna, ponieważ wolałabym uniknąć operacji, która podobno nie zawsze kończy się sukcesem. Z góry dziękuję za przesłanie cennika i ewentualne porady z Pani strony. Pozdrawiam. Z.B.

ODPOWIEDŹ: Witam! Dla gruntownych porad brak mi informacji: ile Pani ma lat, czy codziennie zjada mały kawałeczek wędlin, mięsa, co lubi Pani jeść i sporo innych pytań. Nie widzę Pani twarzy, paznokci, oczy, pieprzyków…. Aby więcej poradzić – zapraszam na konsultacje do salonu, do Warszawy (Emilii Plater 25/33). recepcja salonNatomiast teraz poradzę: przeczytać książkę CO MAM JEŚĆ?, w której  Pani znajdzie przyczyny tych chorób. Wszystko, co Pani opisuje wyżej – to są objawy zanieczyszczenia organizmu (wątroba brudna = powstają hemoroidy; kości są brudne = powstają haluksy; słaba odporność = ponieważ „wysiadają” hormony = wypadają włosy itd.).

na WŁOSY zewnątrz: szampon MUMIO, biostymulator do włosów (wybrać jeden, np. JEDWABNE WŁOSY na bazie oleju z rokitnika i topoli), odżywka do włosów MUMIO lub ZŁOTY KORZEŃ; wewnątrz: pić MUMIO w PŁYNIE SWIT, olej z ROKITNIKA 190 SWIT, na hormony – wyciąg ZŁOTY KORZEŃ lub HERKULES – ZK.

na HALUKSY: pić HERBATKĘ JASKÓŁKA, pic MUMIO w PŁYNIE SWIT, moczyć stopy w ZŁOTY PIASEK lub EKSTRAKT AMRITA-S, smarować kremem AMRITA-S – cała metoda opisana na mojej stronie www oraz w książkach MUMIO i CO MAM JEŚĆ?

na HEMOROIDY: oczyszczać wątrobę. W książce CO MAM JEŚĆ? lub na www.switko.com –  opisana metoda.
Smarować hemoroidy MUMIO w PŁYNIE SWIT po lewatywie z herbatek (SUPLEMENTY DIETY – na stronie www) oraz olejem z ROKITNIKA 190 SWIT. Jeżeli w obszarze hemoroidów jest swędzenie – to proponuję posmarować płynem CZYSTA SKÓRA – swędzenie ustępuje.

Wysyłam cennik. Pozdrawiam, Natalia Świtko

—————————————

PYTANIE 5:  BORELIOZA. Dzień dobry Pani Natalio. To jednak Borelioza. Mam potwierdzenie wynikiem badania krwi. Przesyłam zdjęcie, wyniku (ugryzienia na boku, oraz zdjęcie szyi z tymi kuleczkami). Co w takiej sytuacji? Jak szybko można się pozbyć? Czy brać antybiotyk, czy wystarczy samo mumio? Pozdrawiam I.

ODPOWIEDŹ: Witam! Borelioza niszczy czerwone krwinki bezpowrotnie! Zarazki nie śpią, lecz cały czas pracują i niszczą, niszczą, niszczą krew. Trzeba zdążyć przyspieszyć produkcję czerwonych krwinek aby wyprzedzić ich rozpad. W medycynie ludowej Syberii niszczymy boreliozę CEDREM i MUMIO, za tym trzeba szybko wyczyścić organizm za pomocą HERBATEK, ARBUZA, DIETY, informacji zawartej w książce CO MAM JEŚĆ? cz. 1 i cz. 2.
Ale i sam organizm powinien tez walczyć (ZŁOTY KORZEŃ, MUMIO i olej z rokitnika 190 SWIT i in. – podnoszą odporność).
To jest dla Pani cały program naturalnego sposobu walki z boreliozą, ale jak postępować – czym i kogo zabijać – decyduję tylko Pani. Proszę nie myśleć, że w ciągu miesiąca Pani wymieni całą krew na nową, zdrową i tym samym pozbędzie się zarazków. Podstawy fizjologii zna każdy uczeń. Nie ma cudów. Aby tą chorobą zwalczyć, trzeba mocno chcieć żyć zdrowo i długo; i cierpliwie postępować wg programu, który Pani sama wybierze. Proszę zapytać lekarza. Pozdrawiam, Natalia Świtko.

 —————————————

PYTANIE 6:  Witam! Mam swędzenie, metaliczny smak w ustach, pęknięty i chropowaty język. Bilirubina podwyższona o 1/3, strupy na skórze.  Co na to można poradzić? Pozdrawiam J.A.                                                                         

ODPOWIEDŹ: Witam! Patrząc na foto tych strupów – jest Pan zjedzony (zanieczyszczona trzustka, krew, jelita nie mówiąc o skórze). Za mało mam informacji o Panu (w jakich warunkach Pan mieszka? czym się odżywia? jakie leki bierze? i in. 100 pytań). Ale proponuje się oczyścić TOTALNIE, zmienić dietę, wzmocnić odporność (ZŁOTY KORZEŃ), zaczynać smarować skórę VITO lub Balsamem RA, Jaskółczym zielem, płynem CZYSTA SKÓRA,  czytać książki (poradnik CO MAM JEŚĆ?) i pić herbatki ZŁOTY KORZEŃ, DZIEŃ DOBRY ŚWIT, MUMIO w PŁYNIE SWIT, suplement diety na pasożyty TOPROPOL oraz olejek CEDR, na wątrobę – olej z rokitnika 190 SWIT + sok z limonki, robić lewatywy na Candidę jak wyżej i in… Więcej – przy spotkaniu.

CAM00994CAM00990CAM00989

Metaliczny smak w ustach wywołuje:
1) Choroby, w których może pojawić się metaliczny smak w ustach:
choroby wątroby, choroba związana z przewodem pokarmowym, zapalenie żołądka (niska kwasowość soku żołądkowego);
2) Anemia (innym widocznym objawem tej choroby jest pęknięcia języku);
3) Hipowitaminoza (występuje przy braku witamin w organizmie i charakteryzuje się wrażliwością, zmęczeniem, utrata apetytu);
4) Choroby tarczycy;

5) Leki zawierające elementy metalowe, takie jak tetracyklina, flagyl, biaxynę, penicylamina, biguanidy, allopurinol, etambutol i in.. Ich składniki   wchodzą do jamy ustnej poprzez ślinę lub bezpośrednio z krwi;
6) Candida (grzyb-pasożyt);
7) Substancja, która jest obecna w ustach (protezy dentystyczne wykonane z metalu i innych materiałów);

8) Korzystanie z nieoczyszczonej wody, która dostarcza dużo żelaza przez zardzewiałe rury;
9) Cukrzyca (wraz z metalicznym smakiem pacjent czuje swędzenie skóry, suchość w ustach, pragnienie do stałego jedzenia i picia, pogorszenie widzenia itd.);
10) Zatrucie chemiczne. Są bardzo toksyczne substancje: arsen, miedź, cynk, kadm i inne (takie zatrucie może powstać u pracowników zakładów chemicznych i w laboratoriach);
11) Nadmierne korzystanie z wód mineralnych zawierających ogromne ilości jonów żelaza;
12) Krwawienie dziąseł powoduje również metaliczny posmak w jamie ustnej, ponieważ krew jest bogata w żelazo. Małe krwawienie dość trudne postrzegać wizualnie, ale metaliczny smak można dostrzec natychmiast;

Proponuje zwrócić uwagę na punkty: 1, 2, 3, 4, 6, 9, lecz Pan sam może wybrać resztę, ponieważ intuicja zna lepiej. Pozdrawiam, Natalia Świtko

——————————————–

 PYTANIE 7: Witam! Chciałam, żeby Pani poleciła mi coś jeszcze na wypieki na twarzy i nosie (raz są większe raz mniejsze, przy reakcji z ciepłem gorącem, czasami z uczuleniem) – mam 30 lat. Czytałam również że Pani kosmetyki pomagają przy odmrożeniu. Mam stare odmrożenia jeszcze z okresu podstawówki, swędzące bąble w okresie zimowym, sine dłonie i stopy. Leczyłam przez lata maściami rozgrzewającymi. Pomogły, ale problem nadal jest szczególnie dwa palce u stop, są cały czas sine, raz mniej raz bardziej. Gdy stopy zmarzną pojawia się ogromny bąbel. Pozdrawiam A.

ODPOWIEDŹ: Witam! Jakie to są „wypieki”, muszę zobaczyć (FOTO). Odmrożenie? przy jakiej temperaturze? Bąbli to nie od tego! jak wyglądają „bąbli”? 

—————————————–

A: Bąble wyskakują po tym jak dłonie i stopy przemarzną. Są grubo pod skórą, najpierw czerwone swędzące a po ok, 2-3 tyg. przysycha i robi się siwy tak jakby była krew pod bąblem, a później pozostaje sucha skóra w tym miejscu. Aktualnie ich nie mam bo jest lato ale szczególnie w okresie chłodu to dokucza. Nie mam aktualnie czym zrobić zdjęcia. Pozdrawiam A.

—————————————

Trudno określić tego, czego nie widzimy. Tym bardziej, że Pani nie odpowiada na moje pytanie: Odmrożenie? przy jakiej temperaturze powstało?, jakie to są wypieki, muszę zobaczyć. (FOTO?).
Dla mnie to jest ważne, ponieważ chcę pomóc, a nie tylko sprzedać wiedzę i wyroby!
Dla odmrożenia (nawet przy 30 stopni) można zastosować natychmiast olej z Rokitnika 190 SWIT – nasz koncentrat, lecz z opisu widzę, że Pani ma wirusa (może to HERPES), który się  aktywuje właśnie przy obniżeniu temperatury ciała. Na ile stopni musi Pani zmarznąć, aby powstały te objawy? Aby likwidować HERPES – trzeba coś  innego – najważniejsze to podnoszenie odporności organizmu. Muszę wiedzieć co Pani je, w jakich warunkach przebywa, a nawet jak myśli (pozytywne nastawienia na Świat, czy raczej negatywne) – to też ma ogromny wpływ na naszą odporność. Kiedy podnosimy odporność oraz niszczymy te objawy naturalnymi środkami z zewnątrz oraz wewnątrz, wtedy mamy rezultat. Taki Program! Proszę więcej podać informacje, abym mogła pomóc Pani.

—————————————-

A: Nie pamiętam w jakiej temperaturze powstało odmrożenie bo było to około 15 lat temu, ale był to okres zimowy. Dłonie i stopy marzną nie tylko w minusowych temperaturach, ale także przy temperaturze na plusie szczególnie przy  dużej wilgotności. Wtedy robią się siwe albo od razu białe palce, towarzyszy temu sztywność. Po tym jak zrobią się białe za dzień, dwa wyskakują bąble które swędzą, różnych rozmiarów; utrzymują się do ok. trzech tygodni, potem zmienia się ich kolor pod skórą i wygląda to tak jakby była w bąblu krew; bąbel później wysycha i tak w kółko.

Z jedzenia staram się unikać słodyczy, pszennych wytworów, lubię mięso, jem prawie codziennie, jestem bardziej pesymistka niestety niż optymistką, ale pracuję nad tym. Co do wypieków nie mam czym zrobić zdjęcia, jak będę miała to zrobię i wyślę do Pani w późniejszym terminie. U specjalisty byłam bardzo dawno temu z tymi bąblami i powiedział, ze to odmrożenie. Przypomniało mi się ze problemy się zbiegły z okresem w którym jako głupia nastolatka się odchudzałam. Chodziłam też do wiejskiej szkoły, w której palono piecami kaflowymi. Pamiętam ze w tamtym okresie bardzo często zapychały się te piece i dymiło się na cala szkole a lekcje nadal trwały. Nie wiem czy ma to jakiś związek ale postanowiłam wspomnieć. Pozdrawiam A.

—————————————-
salon

Znalazłam punkt odniesienia, a nawet 2.

1) to mięso – zmienia wszystko w organizmie, boję się ze to może być nie krew (to tak jakby była w bąblu krew), a ktoś kto „mieszka” w tkankach ciała (jest mieszkaniec – pasożyt z mięsa świni). Myślę, że trzeba pokazać się SPECJALIŚCIE w trakcie pojawiania się i obowiązkowo zapisać wszystko, i po tym zbadać pod mikroskopem kawałek wyschniętej skórki. Druga przyczyna tych bąbli – to wychodzą na zewnątrz toksyny – też tak wyglądają.
2) to wszystko (w tym słabe Pani włosy) „wspiera” niska odporność organizmu i zanieczyszczenie go.

Jak poradzić? PODWYŻSZAMY ODPORNOŚĆ: nie tylko za pomocą MUMIO, ZŁOTEGO KORZENIA, OLEJU Z ROKITNIKA i CEDREM, lecz zmianą energii każdej komórki = likwidując pesymizm oraz podnosimy energetykę ciała (KURSY, książki…) oraz CZYŚCIMY SIĘ = pijemy herbatki – Złoty Korzeń, Dzień Dobry Swit, robimy lewatywy, czyścimy wątrobę i najważniejsze – zmieniamy DIETĘ (proszę czytać książkę CO MAM JEŚĆ? cz. 1 o mięsie).

ODMROŻENIE? Myślę, ze pierwotne – to nie było odmrożenie, ponieważ przy (+) temperaturze ono nie występuje. Tym bardziej, że Pani piszę „Dłonie i stopy marzną nie tylko w minusowych temperaturach ale takie przy temperaturze na plusie”. Moim zdaniem, kiedy kręgosłup pokryty osadami – soli na kręgach (osteochondrosis inaczej osteochondroza) – wtedy  powstają objawy – słabe krążenie, niedokrwienie, ucisk nerwów, ból i mrowienie w kończynach, co jest bardzo podobne do „odmrożenia Pani”. Dlatego pytałam – w jakich warunkach powstało to odmrożenie – Pani nie odpowiedziała, ponieważ nie mogła zapomnieć nawet 15 temu takie wydarzenie – uważam, że nie była Pani jednorazowo w takich (- 20-30) warunkach – aby odmrozić na całe życie stopy i ręce!!! 

Dlaczego Pani nie opisuję WYPIEKI? Nawet nie mogę sobie to wyobrazić! Chcę dodać – być może Pani nie wie, że przyczyna osteochondrosis –  mięsożerność – jeżeli codziennie zjadamy mały kawałek wędliny lub mięsa. !!! Natalia Świtko

—————————————

A: Bardzo dziękuje za wyczerpująca odpowiedz na moja wiadomość. Proszę powiedzieć tylko jak długo i w jaki sposób zażywać Pani zioła? Postaram się jeszcze opisać wypieki. Pojawiają się przy dużej lub niskiej temperaturze. Skóra piecze (policzki i nos). Jakby się głęboko przyjrzeć miejscami bardzo drobne widoczne pajączki. Mam problem z alergia i ilekroć coś mnie uczula wypieki są jeszcze bardziej zaognione. Dziękuje i pozdrawiam A.

—————————————                                       

ALERGIA – to rezultat zanieczyszczenia, raczej wyrzucenie tego, co jest niepotrzebne organizmu. Jeszcze raz proponuje nie jeść mięsa i zacząć oczyszczanie organizmu. Zrobię dla Pani specjalny krem z ROKITNIKIEM i MUMIO na te „wypieki” dla ulgi i regeneracji skóry. O ziołach wszystko czytać na opakowaniu – to są suplementy diety (lub na www.switko.com). Reszta – przy konsultacji. Pozdrawiam, Natalia Świtko.

WIĘJCEJ – W OPINIE KLIENTÓW