STWIERDZENIE ORYGINALNOŚCI MUMIO

MUMIO może pomóc zwalczyć wszystkie wirusy (w tym koronawirusa), wzmacniając własną odporność, jednak można to uczynić wyłącznie za pomocą stosowania oryginalnego, naturalnego, oczyszczonego, prawdziwego mumio, lecz niefałszowanego. Niestety na rynku można spotkać sporo mumio, które nie powinno stosować nie tylko wewnątrz, lecz nawet na zewnątrz. Niestety, „producenci” mające jeden cel – zarobek, nie wnikają głęboko w ten temat: nie wiedzą o zbioru surowca, jego pochodzeniu, metodach oczyszczania i produkcji mumio; nawet nie chcą pomyśleć (poczytać) o tym z czym można łączyć mumio, a z jakimi związkami nie wolno. Jednak nie patrząc na brak własnej wiedzy, „producenci” dalej wymyślają nowe produkty z mumio lub z dodatkiem mumio, które mogą nie tylko nie pomoc, a nawet poważnie zaszkodzić zdrowiu człowieka.

W książkę MUMIO DAR DLA LUDZKOŚCI Z SERCA ZIEMI podałam 18 sposobów sprawdzenia oryginalności Mumio po to, aby umieć odróżniać prawdziwe Mumio od podrobionego. Uzupełniłam te informacje dodatkowymi badaniami mumio różnych firm, znajdujących się na rynku, ponieważ ostatnio mocno wzrosła sprzedaż fałszywego mumio. Nie daj się oszukać! Aby poznać prawdę, jaki produkt i kto Ci proponuję – sporo czytaj i analizuj.

W internecie oraz w książkach o MUMIO można znaleźć sporo błędnych informacji – dokładnie „wyssanych z palca”, niespójnych, a nawet fałszywych. Trzeba bardzo uważnie podchodzić do tego tematu. Często producenci oraz sprzedawcy nie mając dostatecznej wiedzy na ten temat, bez skrupułów kopiują informacje z różnych źródeł nieraz fałszywych i publikują ten MIX jako własny na swoich stronach internetowych. Co z tego wynika? Osoba czytająca te informacje po raz pierwszy lub kupująca takie mumio jest wprowadzona w błąd, lecz osoba myśląca i analizująca od razu wie z kim ma „przyjemność”: czy z dobrą firmą, która sprzedaję prawdziwe mumio, czy odwrotnie. Niżej podaje przykłady: